TB290-2 - 9t

NOVÁ GENERACE TAKEUCHI

TB290-2 - 9t
TB290-2

Bagr TAKEUCHI TB290-2 pohání 4-válcový, turbodieselový motor Yanmar splňující normu Stage V. Motor s přímým vstřikováním common-rail má velmi hladký chod a výkon 51,6 kW (2000 ot / min.)
Výkonná čerpadla a moderní řídicí systémy pomáhají optimalizovat výkonnost bagru. Stroj má režim ECO (ekonomický režim), který slouží pro zvýšení efektivity a snížení spotřeby nafty.
Nový bagr TAKEUCHI TB290-2 má ve standardu 4 hydraulické přídavné okruhy, díky kterým je stroj využitelný s celou řadu přídavných zařízení. 3 přídavné okruhy jsou proporcionálně řízené, což umožňuje přesné ovládání a rychlou práci. Průtoky v přídavných okruzích se nastavují na displeji v kabině.
Již dobře známý komfort předchozího modelu TB290 se odráží také ve faceliftové generaci strojů. Bagr TAKEUCHI TB290-2 má velmi prostornou kabinu a široké dveře kabiny pro optimální přístup. Pohodlí umocňuje vzduchem odpružené sedadlo s vyhříváním.
Velká klimatizovaná kabina s ochranou ROPS / FOPS má přehledně řešené ovládací prvky, které poskytují obsluze optimální ergonomii a zajišťují produktivní práci bez únavy.

Mám zájem

Bagry TAKEUCHI

Extrémní síla a výkon
Japonská kvalita a spolehlivost
Mimořádně nízká spotřeba
Maximální výbava
Jedinečná produktivita práce

Kvalita má jedno jméno: TAKEUCHI.

Home img