O firmě

Bagry TAKEUCHI

Společnost Takeuchi byla založena v roce 1963 v Japonsku a byla průkopníkem ve výrobě kompaktních strojů. Takeuchi vyvinula jako první na světě kompaktní minibagr v roce 1970 a inovace opět pokračovaly v roce 1986 se zavedením prvního kompaktního pásového nakladače. Tyto dva produkty proměnily světové trhy stavebních strojů a umístily značku Takeuchi jako předního poskytovatele kompaktních strojů.

Nastavení globálních standardů pro kompaktní stroje na celém světě

Od návrhu přes vývoj, výrobu a kontrolu jakosti až k podpoře produktů pracuje společnost Takeuchi na tom, aby plně podporovala svoji distribuční síť prodejců, kteří dodávají stroje svým zákazníkům po celém světě. Vlastnosti, jako je živostnost stroje, síla a rychlost stroje a komfort obsluhy, ušité na míru potřebám každého trhu jsou jen malé příklady, proč značka Takeuchi zabírá velký podíl na trhu po celém světě. Závazek přinášet nové myšlenky a technologie na trh je na prvním místě. Takeuchi dodává stroje, které jsou konstrukčně spolehlivé, bezpečné a splňují veškeré normy ochrany životního prostředí spojené se striktním dodržováním nejvyšších standardů řízení jakosti. Stroje Takeuchi jsou konstruovány mimořádně odolné, čímž dochází k minimalizaci prostojů strojů a tím také k úspoře nákladů zákazníků. Takeuchi se zavázala k výrobě strojů, které mají dlouhou životnost, opírající se o vysoce kvalitní odborníky a poprodejní podporu po celém světě, díky čemuž získala pověst spolehlivosti. Inovace mají i nadále významnou roli. Společnost Takeuchi, jako průkopník kompaktního bagru, je hrdá na schopnosti vyvinout nové inovativní stroje. Výzkum a vývoj neustále aplikuje nové technologie, designy a patenty. Společnost Takeuchi si tak vybudovala pověst světové jedničky v kompaktním strojích.

VLW - prodej, servis a půjčovna stavební techniky

Firma VLW, spol. s r.o. je 100% česká soukromá společnost založená v roce 1994. Od začátku je její činnost zaměřena na prodej, servis a půjčovnu stavební techniky. Sortiment zahrnuje zejména elektrické ruční nářadí, kotevní techniku, diamantové nástroje, hutnící techniku a ostatní stroje patřící do malé stavební mechanizace. Vše v profesionální kvalitě vůdčích světových značek. Od roku 2006 je společnost VLW výhradním zastoupením značky TAKEUCHI. Od tohoto roku se stala stěžejním programem půjčovna a prodej širokého sortimentu bagrů TAKEUCHI. Tyto stroje se dají zapůjčit nebo je možné objednat provedení výkopových a zemních prací na zakázku. Společnost VLW má také dlouholeté zkušenosti s realizací specializovaných stavebních prací jako je jádrové vrtání, řezání železobetonových stěn a stropů, řezání betonových ploch a dilatačních spár asfaltových komunikací.

Bagry TAKEUCHI

Extrémní síla a výkon
Japonská kvalita a spolehlivost
Mimořádně nízká spotřeba
Maximální výbava
Jedinečná produktivita práce

Kvalita má jedno jméno: TAKEUCHI.

Home img