Kariéra

1) Pro rozšíření autorizovaného servisního týmu naší společnosti hledáme nové kolegy na pozici:

Servisní technik stavebních strojů / autoelektrikář

Místo působnosti: Pardubický kraj, Zlínský kraj
Pracovní náplň:
Servis a opravy stavebních strojů značky TAKEUCHI
Záruční a pozáruční servis
Předprodejní příprava nových strojů
Provádění diagnostiky strojů a hledání závad
Provádění údržby a oprav strojů v centrále firmy nebo formou výjezdů k zákazníkovi
Požadujeme:
SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru nebo v oboru mechanik strojů a zařízení, automechanik, opravář zemědělských strojů, elektromechanik, autoelektrikář, apod.
Praxe v opravárenství stavební techniky, zemědělské techniky nebo automobilů
Znalost CAN-BUS vítána
Znalost práce na PC
ŘP skupiny B
Samostatnost
Spolehlivost
Flexibilita
Týmový duch
Nabízíme:
Práci v zavedené moderní společnosti a přátelském kolektivu
Příjemné pracovní prostředí
Moderní vybavení autorizovaného servisu
Plat: 22 000 – 35 000 Kč
Služební mobilní telefon

Zájemci prosím posílejte životopis na email: mhruby@vlw.cz .

Bagry TAKEUCHI

Extrémní síla a výkon
Japonská kvalita a spolehlivost
Mimořádně nízká spotřeba
Maximální výbava
Jedinečná produktivita práce

Kvalita má jedno jméno: TAKEUCHI.

Home img