TB230 - 3t

MODERNIZOVANÝ A PLNĚ VYBAVENÝ

TB230 - 3t
TB230

Minibagr TAKEUCHI TB230 je novinka, která nahrazuje model TB228. U tohoto stroje došlo ke zvýšení výkonu hydraulického systému a k mírnému zvýšení hmotnosti pro ještě lepší stabilitu. Nový přírůstek v rodině Takeuchi je poháněn tříválcovým motorem Yanmar o výkonu 18,2 kW.

FUNKČNOST
Minibagr TAKEUCHI TB230 díky propracovanému hydraulickému systému, který využívá čtyři hydraulická čerpadla, dosahuje skvělých provozních výkonů. Čerpadla dodávají stroji optimální výkon, kdy je možné spojit najednou více funkcí při zachování plynulosti práce.
Model je vybaven 4 přídavnými hydraulickými okruhy a je tak plně připraven pro využití různých přídavných zařízení. Ke zvýšení počtu hydraulických okruhů došlo především z důvodu stále častějšího využití naklápěcího zařízení PowerTilt v kombinaci s hydraulickým rychloupínacím systémem.

POHODLÍ A BEZPEČNOST
Minibagr TAKEUCHI TB230 je vybaven prostornou kabinou s ochranou ROPS / FOPS s ergonomicky umístěnými ovládacími prvky, což zajišťuje pohodlnou a produktivní práci. Ve volitelné výbavě stroje je také klimatizace.

Mám zájem

Bagry TAKEUCHI

Extrémní síla a výkon
Japonská kvalita a spolehlivost
Mimořádně nízká spotřeba
Maximální výbava
Jedinečná produktivita práce

Kvalita má jedno jméno: TAKEUCHI.

Home img