TB225 - 2,5t

TB225 - 2,5t
TB225

Minibagr TAKEUCHI TB 225 přestavuje nový model řady kompaktních rypadel o hmotnosti do  2,5 tuny. Poprvé v této váhové kategorii Takeuchi využívá rozšiřitelný podvozek, a to v rozmezí  od 1100 mm do 1500mm. To zaručuje ve své třídě nesrovnatelnou stabilitu stroje. Pohon zajišťuje  3 – válcový vznětový motor Yanmar o výkonu 16,5 kW.

FUNKČNOST
Minibagr TAKEUCHI TB225 díky propracovanému hydraulickému systému, který využívá čtyři hydraulická čerpadla, dosahuje skvělých provozních výkonů. Čerpadla dodávají stroji optimální výkon, kdy je možné spojit najednou více funkcí při zachování plynulosti práce.
Model je vybaven 4 přídavnými hydraulickými okruhy a je tak plně připraven pro využití různých přídavných zařízení. Ke zvýšení počtu hydraulických okruhů došlo především z důvodu stále častějšího využití naklápěcího zařízení PowerTilt v kombinaci s hydraulickým rychloupínacím systémem. Tři okruhy jsou ovládány proporcionálně pro rychlejší a přesnou práci.

POHODLÍ A BEZPEČNOST
Minibagr TAKEUCHI TB225je vybaven prostornou kabinou s ochranou ROPS / FOPS s ergonomicky umístěnými ovládacími prvky, což zajišťuje pohodlnou a produktivní práci.

Mám zájem

Bagry TAKEUCHI

Extrémní síla a výkon
Japonská kvalita a spolehlivost
Mimořádně nízká spotřeba
Maximální výbava
Jedinečná produktivita práce

Kvalita má jedno jméno: TAKEUCHI.

Home img