TB2150R - 16t

TB2150R - 16t
TB2150R

Nový model TAKEUCHI TB2150R nastavuje nové standardy z hlediska produktivity, přesnosti a pohodlí. Jedná se o jediný stroj TAKEUCHI bez otočného kozlíku, zato s ještě větším dosahem stroje v kompaktním provedení. Ve třídě do 16t zaujme TB2150R především díky své jedinečné kompaktnosti a inovativním designem v kombinaci s gumovými pásy a navíc standardní dozerovací radlicí.
Nová luxusní kabina nabízí řidičům pohodlnou a ergonomickou práci. Kabině byl navržen zcela nový design, prostornost a zpracování, čímž se také výrazně snížila hladina vnitřního hluku. Informace o stroji zobrazuje nový 7 "barevný displej. Topení a klimatizace jsou optimálně integrovány s cílem zajistit příjemné pracovní prostředí. Díky tónování skel došlo ke značnému omezení odrazů a oslnění.
Ekonomika práce je zajištěna prostřednictvím efektivního hydraulického systému v kombinaci s automatickou regulací otáček v režimu ECO-mode.
TB2150R má navíc extra silnou dozerovací radlici s mimořádně vysokým zdvihem. Kromě klasického rovnání umožňuje pohodlnou práci i ve strmém nebo členitém terénu.

Mám zájem

Bagry TAKEUCHI

Extrémní síla a výkon
Japonská kvalita a spolehlivost
Mimořádně nízká spotřeba
Maximální výbava
Jedinečná produktivita práce

Kvalita má jedno jméno: TAKEUCHI.

Home img