TB2150 - 16t

NOVÁ GENERACE TAKEUCHI: VŠESTRANNOST A VÝKON DO MĚSTSKÉ ZÁSTAVBY

TB2150 - 16t
TB2150

TB2150 je největší a nejvýkonější bagr v produktové řadě Takeuchi. Je kompletně přepracován a přináší vylepšené funkce, výkon, pohodlí a praktičnost.
Moderní turbo-dieselový motor DEUTZ má výkon 85 kW při 2000 ot./min a kroutící moment 460 Nm. Motor je vybaven dieselovým oxidačním katalyzátorem (DOC) a katalyzátorem pro selektivní katalytické redukce (SCR AdBlue) a nemá filtr pevných částic (DPF). S nejnovější technologií je možné dosáhnout požadované úrovně emisí 4 (Tier4).
Nová luxusní kabina nabízí řidičům pohodlnou a ergonomickou práci. Kabině byl navržen zcela nový design, prostornost a zpracování, čímž se také výrazně snížila hladina vnitřního hluku. Informace o stroji zobrazuje nový 7 "barevný displej. Topení a klimatizace jsou optimálně integrovány s cílem zajistit příjemné pracovní prostředí. Díky tónování skel došlo ke značnému omezení odrazů a oslnění.
Ekonomika práce je zajištěna prostřednictvím efektivního hydraulického systému v kombinaci s automatickou regulací otáček v režimu ECO-mode.
TB2150 má navíc extra silnou dozerovací radlici s mimořádně vysokým zdvihem. Kromě klasického rovnání umožňuje pohodlnou práci i ve strmém nebo členitém terénu.

Mám zájem

Bagry TAKEUCHI

Extrémní síla a výkon
Japonská kvalita a spolehlivost
Mimořádně nízká spotřeba
Maximální výbava
Jedinečná produktivita práce

Kvalita má jedno jméno: TAKEUCHI.

Home img