TB290 - 9t

NOVÁ GENERACE TAKEUCHI

TB290 - 9t
TB290

Bagr TAKEUCHI TB290 pohání 4-válcový, turbodieselový motor Yanmar splňující normu Stage IIIB (Tier 4). Motor s přímým vstřikováním common-rail má velmi hladký chod a výkon 51,6 kW (2000 ot / min.)
Výkonná čerpadla a moderní řídicí systémy pomáhají optimalizovat výkonnost bagru. Stroj má režim ECO (ekonomický režim), který slouží pro zvýšení efektivity a snížení spotřeby nafty.
Nový bagr TAKEUCHI TB290 má ve standardu 4 hydraulické přídavné okruhy, díky kterým je stroj využitelný s celou řadu přídavných zařízení. 3 přídavné okruhy jsou proporcionálně řízené, což umožňuje přesné ovládání a rychlou práci. Průtoky v přídavných okruzích se nastavují na displeji v kabině.
Již dobře známý komfort předchozího modelu TB175 se odráží také v nové generaci strojů. Bagr TAKEUCHI TB290 má větší kabinu a širší dveře kabiny pro optimální přístup. Navíc má pohodlné vzduchem odpružené sedadlo s vyhříváním.
Prostorná a klimatizovaná kabina s ochranou ROPS / FOPS má přehledně řešené ovládací prvky, které poskytují obsluze optimální ergonomii a zajišťují produktivní práci bez únavy.

Bagry TAKEUCHI

Extrémní síla a výkon
Japonská kvalita a spolehlivost
Mimořádně nízká spotřeba
Maximální výbava
Jedinečná produktivita práce

Kvalita má jedno jméno: TAKEUCHI.

Home img